November 1, 2015
  • Instruktor fitness
  • Instruktor pilates
  • Masażysta
  • Trener personalny

Na treningach uśmiechnięta, energetyczna, ale jednocześnie bardzo wymagająca i motywująca do ciężkiej, aczkolwiek skutecznej pracy. Ciągle podnosi kwalifikacje u międzynarodowych szkoleniowców i prezenterów.

W treningach personalnych specjalizuje się w redukcji tkanki tłuszczowej, poprawie wad postawy sylwetki, wydolności i wytrzymałości sercowo-oddechowej i mięśniowej oraz rzeźbie mięśniowej. Prowadzi również treningi dla osób starszych, a także personalny Pilates. 


Opinie podopiecznych

"Chciałam bardzo pochwalić Paulinkę za jej zajęcia, chodziłam do różnych instruktorek ale tylko ona mnie tak potrafi zmotywować. Moje ulubione zajęcia to TBC! Po godzinie takich zajęć jestem wykończona i jednocześnie przeszczęśliwa, że dałam rade! Polecam jej zajęcia w 100% "

Katarzyna P.

"Ćwiczę na zajęciach u Pauliny od kilku miesięcy i jestem zadowolona z jakości prowadzenia. Paulina to prawdziwy wulkan energii. Jest zawsze usmiechnięta i prezentuje pełen profesjonalizm. Zajęcia prowadzi zawsze z największym zaangażowaniem.

Ćwiczenia są zróżnicowane, intensywne i co najważniejsze dają efekty. Jako prowadząca szczególną uwagę zwraca na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń. Jest osobą, która mobilizuje do pokonywania swoich słabości. Na zajęciach panuje świetna atmosfera pomimo dużego wysiłku i intensyuwności ćwiczeń. Ta dziewczyna kocha to, co robi, w swoją pracę wkłada całe swoje serce. Gorąco polecam. "

Agnieszaka B.

"Jej kreatywność w prowadzeniu treningów jest imponująca a energia niewyczerpana i wysoce zaraźliwa;) Jestem trudnym kilentem,bo sama od wielu lat jestem instruktorką,trudno mnie czymś zaskoczyć i jeszcze trudniej zmęczyć. Z zajęć Pauliny wychodzę zawsze bardzo zadowolona.Nie ma mowy o nudzie,a duże tempo i dobór ćwiczeń gwarantują błyskawiczne efekty jeśli chodzi o kształtowanie sylwetki i utratę wagi.
Szczególnie polecam prowadzony przez nią Pilates.Zajęcia te wzmacniają najgłębsze partie mięśni i pogłębiają świadomość ciała,dlatego są niezbędne dla osób poczatkujących i wspaniałe jako uzupełnienie treningu osób zaawansowanych.
Zachęcam wszystkich do przyłączenia się do sporej juz grupy wielbicieli Pauliny,jak rownież do wypróbowania innych form treningu w klubie Perfect Gym.
Życzę wytrwałośći i wspaniałej zabawy:)"

Maja Burdzy

Kontakt

Email:

paulina.jopek@o2.pl