November 1, 2015

Ze sportem związany jestem od najmłodszych lat, a  swoją trwającą do dzisiaj przygodę z treningami rozpocząłem od trójboju siłowego. Ta dziedzina sportu okazała się być wstępem do treningów kulturystycznych oraz funkcjonalnych. Początkowo były tylko młodzieńczym hobby, które z czasem przerodziły się w wielką pasję. Lata spędzone na uprawianiu sportów upewniły mnie, że swoją pasją chciałbym dzielić się z innymi. Tak również się stało.

Współpracuję obecnie z wieloma osobami parającymi się różnymi zawodami i fachami, posiadającymi różne zainteresowania oraz rozliczne cele treningowe. Naszą wspólną pasją stały się treningi na siłowni poprzez które dążymy do realizacji indywidualnych zamierzeń każdej osoby.


W trakcie rozwijania swoich zainteresowań sportowych oraz wiedzy związanej z dietetyką, ukończyłem kurs dietetyczny nastawiony na dietetykę w sporcie. W następnej zaś kolejności otrzymałem dyplom instruktora rekreacji ruchowej o specjalności „kulturystyka”. Osobiście w większości poświęcam się treningom funkcjonalnym oraz wydolnościowym typu „crossfit”.

W życiu, jak również w swoich treningach kieruję się maksymą: „Nie pozwól by to, czego nie możesz zrobić, miało wpływ na to, co możesz zrobić"

 

Kontakt

Telefon:

512-270-193

Email:

szymonantos87@gmail.com

www:

trenerantos.pl