Masaż pobudza organizm do samoleczenia i przyspiesza regenerację organizmu.

Ma bardzo dobroczynny wpływ na cały organizm, sprzyja lepszej sprawności i urodzie, poprawia samopoczucie i  pozwala pozbyć się negatywnych skutków stresu. Wpływa również na wygląd skóry, staje się ona bardziej jędrna i gładka.

Masaż wspomaga usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii, dotlenia i odżywia skórę. Działa odprężająco, uspokajająco, likwiduje nagromadzone napięcie i stres. Dzięki zwiększaniu przepływu krwi przez mięśnie pomaga zapobiegać gromadzeniu w nich produktów przemiany materii oraz przyczynia się do ich lepszego dotlenienia i odżywienia, dzięki czemu zapobiega przeciążeniom. Poprawia również elastyczność tkanek przez co zapobiega powstawaniu kontuzji. Wspomaga regenerację organizmu po wysiłku.

Rodzaje masażu dostępne w ofercie Perfect Gym (masaże są dodatkowo płatne):

Klasyczny – to podstawowy rodzaj masażu na którym opierają się wszystkie inne jego odmiany. zalecany jest przy ogólnym zmęczeniu organizmu i bólach mięśniowych. Ma działanie miejscowe - wpływa na skórę, tkanki podskórne oraz mięśnie oraz ogólne oddziałując na układ krwionośny, limfatyczny oraz nerwowy.

Relaksacyjny – to rodzaj masażu pozwalający się wyciszyć i odprężyć. Dzięki powolnym i płynnym ruchom pozwala zlikwidować nagromadzone w ciele napięcie i zrelaksować się.

Wyszczuplający – celem masażu jest redukcja tkanki tłuszczowej i cellitu, poprawa elastyczności i jędrności skóry. Jest przydatny dla osób w trakcie odchudzania aby przyspieszyć efekty oraz poprawić kondycję skóry.

Sportowy – ma za zadanie redukować zmęczenie po intensywnym treningu, pomaga usuwać zakwasy oraz nadmierne napięcie mięśniowe. przyspiesza regenerację mięśni po intensywnym treningu oraz zwiększa ich elastyczność.


masaz